O NAS

Oferujemy najtańsze nadruki na koszulkach metodą sitodruku

Jesteśmy kreatywną firmą sitodrukarsko-reklamową gotową pomóc ci efektywnie stworzyć twoją własną reklamę poprzez definicję druku.

Działalność naszej firmy sięga roku 1996. Od początku jej powstania pracujemy głównie na sprzęcie amerykańskiej firmy M&R, czyli na urządzeniach najwyższej światowej klasy. Posiadamy już wieloletnie doświadczenie w branży drukarskiej – ponadto ciągle je powiększamy, jednocześnie udoskonalając park maszynowy, system pracy, jak również podnosimy poziom kwalifikacji oraz umiejętności oczekiwany od naszych pracowników, dzięki czemu nasze koszulki i nadruki są z biegiem lat tylko lepsze.

Wykonujemy skomplikowane graficznie nadruki na różnych tkaninach oraz materiałach, takich jak papier, drewno, plastik i metal. W zależności od potrzeb naszych Klientów, podczas druku możemy uzyskać różne efekty: wypukłości, wosku, zamszu, a także efekty metaliczne, połyskujące, odblaskowe, fosforyzujące oraz świecące w świetle UV.

Aby w pełni usatysfakcjonować Naszych Klientów, wykonujemy nawet najtrudniejsze zamówienia, jednocześnie zachowując konkurencyjne ceny. Możemy wydrukować zarówno jedną koszulkę, jak i kilka tysięcy dziennie w pełnym kolorze i o najwyższej jakości. Każda reklama na T shirt przygotowana jest z całą starannością w taki sposób, by każdy klient – nawet ten najbardziej wybredny – mógł być w pełni zadowolony.

Tworzymy wysokiej jakości nadruki na różnego rodzaju tkaninach i materiałach, a wszystko to w przystępnych cenach. Potrzebujesz koszulki z nadrukiem w Rzeszowie, nadruku na koszulki w Przemyślu, kubków z logo firmy w Mielcu lub dowolnego produktu reklamowego na terenie Polski? Zgłoście się do nas!

Drukarnia sitodrukowa wykonująca nadruki na odzieży (koszulki, polo, bluzy itp.) i innych materiałach.