Magda - najtańsze nadruki na koszulkach - kontakt

+48 692 464 967
+48 792 004 967

biuro@magda-nadruki.pl

NASZE NADRUKI NA KOSZULKACH 
TO NAJLEPSZY SPOSÓB NA REKLAMĘ!  

Reklama dźwignią handlu, jak to się często mówi. Jak w każdym przysłowiu, jest w tym stwierdzeniu dużo prawdy. W dzisiejszych czasach konkurencji i walki o klientów dobra reklama robi prawdziwą różnicę. Nadruki na koszulki są jednym ze sposobów na porządną, acz niedrogą promocję firmy. Jest to świetny sposób na zareklamowanie swojego biznesu – koszulki mogą służyć jako ciekawy prezent dla klientów, jak i dobry sposób na wyróżnienie swojej firmy w trakcie eventu czy targów. Odpowiednio wykonana reklama na koszulkach przyciągnie wzrok wielu osób, dzięki czemu znacznie zwiększy się rozpoznawalność marki. Nadruki na koszulkach wykonujemy metodą sitodruku – jest to najpopularniejsza metoda ich umieszczania na odzieży i innych tekstyliach, dodatkowo zapewnia ona bardzo dobrą widoczność wzoru oraz ładny jego wygląd na długi czas. Tą metodą powstają również najtańsze nadruki na koszulkach – możemy dzięki temu zaoferować bardzo konkurencyjne ceny. Poza T-shirtami znajdziecie u nas również inne produkty reklamowe, które na pewno przypadną Wam do gustu!

Gwarantujemy, że poświęcimy Ci tyle czasu, ile trzeba. Czekamy na wszelkie telefony oraz maile – opcjonalnie po prostu odwiedź naszą siedzibę. Na koniec wspomnimy, iż nic nie przynosi nam większej satysfakcji niż szansa, aby przez naszą efektywną definicję druku wprowadzić Cię do całkowicie nowego myślenia – myślenia, które może Ci pomóc skutecznie wypromować zarówno firmę, jak i produkt.

O NAS

Oferujemy najtańsze nadruki na koszulkach metodą sitodruku

Jesteśmy kreatywną firmą sitodrukarsko-reklamową gotową pomóc ci efektywnie stworzyć twoją własną reklamę poprzez definicję druku.

Działalność naszej firmy sięga roku 1996. Od początku jej powstania pracujemy głównie na sprzęcie amerykańskiej firmy M&R, czyli na urządzeniach najwyższej światowej klasy. Posiadamy już wieloletnie doświadczenie w branży drukarskiej – ponadto ciągle je powiększamy, jednocześnie udoskonalając park maszynowy, system pracy, jak również podnosimy poziom kwalifikacji oraz umiejętności oczekiwany od naszych pracowników, dzięki czemu nasze koszulki i nadruki są z biegiem lat tylko lepsze.

Wykonujemy skomplikowane graficznie nadruki na różnych tkaninach oraz materiałach, takich jak papier, drewno, plastik i metal. W zależności od potrzeb naszych Klientów, podczas druku możemy uzyskać różne efekty: wypukłości, wosku, zamszu, a także efekty metaliczne, połyskujące, odblaskowe, fosforyzujące oraz świecące w świetle UV.

Aby w pełni usatysfakcjonować Naszych Klientów, wykonujemy nawet najtrudniejsze zamówienia, jednocześnie zachowując konkurencyjne ceny. Możemy wydrukować zarówno jedną koszulkę, jak i kilka tysięcy dziennie w pełnym kolorze i o najwyższej jakości. Każda reklama na T shirt przygotowana jest z całą starannością w taki sposób, by każdy klient – nawet ten najbardziej wybredny – mógł być w pełni zadowolony.

Tworzymy wysokiej jakości nadruki na różnego rodzaju tkaninach i materiałach, a wszystko to w przystępnych cenach. Potrzebujesz koszulki z nadrukiem w Rzeszowie, nadruku na koszulki w Przemyślu, kubków z logo firmy w Mielcu lub dowolnego produktu reklamowego na terenie Polski? Zgłoście się do nas!

NASZE PORTFOLIO

Potrzebujesz dobrej jakości i oryginalnie zaprojektowanych koszulek lub innych gadżetów do: firmy, szkoły,
kościoła, event sportowy czy na inną specjalną okazję? MAGDA – NADRUKI & REKLAMA to odpowiednia firma dla Ciebie.

« 1 z 2 »
« 1 z 2 »

OFERTA

reklama na koszulkach
koszulka z nadrukiem

NADRUKI NA KOSZULKACH I NIE TYLKO – WYPROMUJ SWÓJ BIZNES RAZEM Z NAMI!

Oferujemy nadruki na szerokim asortymencie odzieży oraz gadżetów reklamowych. Staramy się aby, wszystkie nasze nadruki były idealnie wykonane, ponieważ chcemy zapewnić najwyższą jakość druku.

Wykonujemy nadruki na T-shirtach, nadruki na koszulkach polo, bluzach, polarach, kurtkach, kamizelkach odblaskowych, strojach sportowych i roboczych oraz każdej tkaninie
i wykroju.
Proponujemy szeroką gamę fasonów i kolorów, zarówno w kolekcji damskiej, męskiej, jak i dziecięcej.

Jako przedstawiciele firmy COLO – produkującą odzież sportową dla wszystkich grup wiekowych – wykonujemy nadruki na kompletach sportowych.

Naszym Klientom proponujemy nadruki na gadżetach reklamowych, takich jak: kubki, parasole, długopisy, smycze, zapalniczki, plecaki oraz torby bawełniane i sportowe, itp. (zobacz katalog produktów).

W zależności od potrzeb Naszych Klientów wykonujemy także: przemetkowanie, druk metki wewnątrz oraz metki papierowe.

W raz z nabytym wieloletnim doświadczeniem oferujemy poniższe techniki nadruku
(kolory nadruków dobierane są według wzornika PANTONE):

  • Sitodruk bezpośredni
  • Transfer sitodrukowy
  • Flock, flock wielokolorowy
  • Sublimacja
  • Bezpośredni druk cyfrowy
Nieważne, czy jest to 1 T-shirt lub 100.000 T-shirtów,
FIRMA MAGDA – NADRUKI & REKLAMA jest po to, aby sprostać wszelkim potrzebom
i oczekiwaniom każdego Klienta

Najwyższej jakości koszulki z własnym nadrukiem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

REKLAMA NA KOSZULKACH - PRZYKŁADOWY DRUK

KATALOG

FORMULARZ ZAPYTANIA

Twoje dane

Wymagania dotyczące produktu

Miejsce nadruku


KONTAKT


Magda - nadruki na koszulkach sitodruk - logo

"MAGDA" Nadruki, Reklama
biuro@magda-nadruki.pl
+48 692 464 967, +48 792 004 967
+48 17 773 00 91
NIP: 817-113-24-80
ul. Kilińskiego 72, 39-300 Mielec
POLAND

reklama na t shirt
Drukarnia sitodrukowa wykonująca nadruki na odzieży (koszulki, polo, bluzy itp.) i innych materiałach.