Magda - najtańsze nadruki na koszulkach - kontakt

+48 692 464 967
+48 792 004 967

biuro@magda-nadruki.pl

NASZE NADRUKI NA KOSZULKACH 
TO NAJLEPSZY SPOSÓB NA REKLAMĘ!  

Reklama dźwignią handlu, jak to się często mówi. Jak w każdym przysłowiu, jest w tym stwierdzeniu dużo prawdy. W dzisiejszych czasach konkurencji i walki o klientów dobra reklama robi prawdziwą różnicę. Nadruki na koszulki są jednym ze sposobów na porządną, acz niedrogą promocję firmy. Jest to świetny sposób na zareklamowanie swojego biznesu – koszulki mogą służyć jako ciekawy prezent dla klientów, jak i dobry sposób na wyróżnienie swojej firmy w trakcie eventu czy targów. Odpowiednio wykonana reklama na koszulkach przyciągnie wzrok wielu osób, dzięki czemu znacznie zwiększy się rozpoznawalność marki. Nadruki na koszulkach wykonujemy metodą sitodruku – jest to najpopularniejsza metoda ich umieszczania na odzieży i innych tekstyliach, dodatkowo zapewnia ona bardzo dobrą widoczność wzoru oraz ładny jego wygląd na długi czas. Tą metodą powstają również najtańsze nadruki na koszulkach – możemy dzięki temu zaoferować bardzo konkurencyjne ceny. Poza T-shirtami znajdziecie u nas również inne produkty reklamowe, które na pewno przypadną Wam do gustu!

Gwarantujemy, że poświęcimy Ci tyle czasu, ile trzeba. Czekamy na wszelkie telefony oraz maile – opcjonalnie po prostu odwiedź naszą siedzibę. Na koniec wspomnimy, iż nic nie przynosi nam większej satysfakcji niż szansa, aby przez naszą efektywną definicję druku wprowadzić Cię do całkowicie nowego myślenia – myślenia, które może Ci pomóc skutecznie wypromować zarówno firmę, jak i produkt.

O NAS

Oferujemy najtańsze nadruki na koszulkach metodą sitodruku

Jesteśmy kreatywną firmą sitodrukarsko-reklamową gotową pomóc ci efektywnie stworzyć twoją własną reklamę poprzez definicję druku.

Działalność naszej firmy sięga roku 1996. Od początku jej powstania pracujemy głównie na sprzęcie amerykańskiej firmy M&R, czyli na urządzeniach najwyższej światowej klasy. Posiadamy już wieloletnie doświadczenie w branży drukarskiej – ponadto ciągle je powiększamy, jednocześnie udoskonalając park maszynowy, system pracy, jak również podnosimy poziom kwalifikacji oraz umiejętności oczekiwany od naszych pracowników.

Wykonujemy skomplikowane graficznie nadruki na różnych tkaninach oraz materiałach, takich jak papier, drewno, plastik i metal. W zależności od potrzeb naszych Klientów, podczas druku możemy uzyskać różne efekty: wypukłości, wosku, zamszu, a także efekty metaliczne, połyskujące, odblaskowe, fosforyzujące oraz świecące w świetle UV.

Aby w pełni usatysfakcjonować Naszych Klientów, wykonujemy nawet najtrudniejsze zamówienia, jednocześnie zachowując konkurencyjne ceny. Możemy wydrukować zarówno jedną koszulkę, jak i kilka tysięcy dziennie w pełnym kolorze i o najwyższej jakości. Każda reklama na T shirt przygotowana jest z całą starannością w taki sposób, by każdy klient – nawet ten najbardziej wybredny – mógł być w pełni zadowolony.

Tworzymy wysokiej jakości nadruki na różnego rodzaju tkaninach i materiałach, a wszystko to w przystępnych cenach. Potrzebujesz koszulki z nadrukiem w Rzeszowie, nadruku na koszulki w Przemyślu, kubków z logo firmy w Mielcu lub dowolnego produktu reklamowego na terenie Polski? Zgłoście się do nas!

NASZE PORTFOLIO

Potrzebujesz dobrej jakości i oryginalnie zaprojektowanych koszulek lub innych gadżetów do: firmy, szkoły,
kościoła, event sportowy czy na inną specjalną okazję? MAGDA – NADRUKI & REKLAMA to odpowiednia firma dla Ciebie.

« 1 z 2 »
« 1 z 2 »

OFERTA

reklama na koszulkach
koszulka z nadrukiem

NADRUKI NA KOSZULKACH I NIE TYLKO – WYPROMUJ SWÓJ BIZNES RAZEM Z NAMI!

Oferujemy nadruki na szerokim asortymencie odzieży oraz gadżetów reklamowych. Staramy się aby, wszystkie nasze nadruki były idealnie wykonane, ponieważ chcemy zapewnić najwyższą jakość druku.

Wykonujemy nadruki na T-shirtach, nadruki na koszulkach polo, bluzach, polarach, kurtkach, kamizelkach odblaskowych, strojach sportowych i roboczych oraz każdej tkaninie
i wykroju.
Proponujemy szeroką gamę fasonów i kolorów, zarówno w kolekcji damskiej, męskiej, jak i dziecięcej.

Jako przedstawiciele firmy COLO – produkującą odzież sportową dla wszystkich grup wiekowych – wykonujemy nadruki na kompletach sportowych.

Naszym Klientom proponujemy nadruki na gadżetach reklamowych, takich jak: kubki, parasole, długopisy, smycze, zapalniczki, plecaki oraz torby bawełniane i sportowe, itp. (zobacz katalog produktów).

W zależności od potrzeb Naszych Klientów wykonujemy także: przemetkowanie, druk metki wewnątrz oraz metki papierowe.

W raz z nabytym wieloletnim doświadczeniem oferujemy poniższe techniki nadruku
(kolory nadruków dobierane są według wzornika PANTONE):

  • Sitodruk bezpośredni
  • Transfer sitodrukowy
  • Flock, flock wielokolorowy
  • Sublimacja
  • Bezpośredni druk cyfrowy
Nieważne, czy jest to 1 T-shirt lub 100.000 T-shirtów,
FIRMA MAGDA – NADRUKI & REKLAMA jest po to, aby sprostać wszelkim potrzebom
i oczekiwaniom każdego Klienta

Najwyższej jakości koszulki z własnym nadrukiem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

REKLAMA NA KOSZULKACH - PRZYKŁADOWY DRUK

KATALOG

FORMULARZ ZAPYTANIA

Twoje dane

Wymagania dotyczące produktu

Miejsce nadruku


KONTAKT


Magda - nadruki na koszulkach sitodruk - logo

"MAGDA" Nadruki, Reklama
biuro@magda-nadruki.pl
+48 692 464 967, +48 792 004 967
+48 17 773 00 91
NIP: 817-113-24-80
ul. Kilińskiego 72, 39-300 Mielec
POLAND

reklama na t shirt
Drukarnia sitodrukowa wykonująca nadruki na odzieży (koszulki, polo, bluzy itp.) i innych materiałach.